Науково-інженерне об'єднання
Холод

Головна

Про компанію

Види діяльності,
обладнання, софт

Наші замовники,
об'єкти, партнери

Публікації, новини,
оголошення

Контакти


 

Види діяльності,
постачання обладнання

 Проєктування

 НДР и НДДКР

 Розробка софту
(прогр. забезпечення)

 Розробка ПЛАС

 Розробка Декларацій
 безпеки

 Тендери на поста-
 чання обладнання

 Консалтинг,
 експертизи

 Пусконалагоджувальні
 та монтажні роботи

 Постачання
 обладнання

 Проведення семінарів
 та конференцій

 Інформаційне
 забезпечення

 Підвищення
 кваліфікації

Ліцензія, видана
Державною архітек-
турно-будівельною
інспекцією України 05.09.2017р.
Реєстр.№ 2013041128

"НІО "Холод":
а/с 27, Одеса-39, 65039
тел. +38 050 333 05 73
факс +38 0482 68 13 90
E-mail: nio_holod@ukr.net

  

Види діяльності, постачання обладнання, розробка програмного забезпечення

"НІО "Холод" спеціалізується на виконанні робіт у галузі проєктування, обладнання та досліджень холодильних споруд, установок, систем та технологічних процесів з використанням штучного та природного холоду, а також промислових споруд різного технологічного призначення.

Ми розробляємо проєктно-кошторисну документацію для будівництва, реконструкції та модернізації систем холодопостачання та холодильних споруд, проводимо тендери на постачання холодильного та технологічного обладнання, виконуємо обстеження та енергоаудит діючих холодильних та технологічних установок, складаємо повні комплекти супровідної документації, документації, необхідної для введення в експлуатацію об'єктів підвищеної небезпеки, виступаємо Генпідрядником для комплексного вирішення інженерних, монтажних, пусконалагоджувальних та будівельних задач, виконуємо монтажні та пусконалагоджувальні роботи.

Ми маємо досвід проєктування і обладнання інженерних та технологічних систем і комунікацій об'єктів різного призначення: опалення та вентиляції, кондиціювання промислових об'єктів та утилізації ВЕР, систем стисненого повітря та виробництва азоту, водопостачання та каналізації. У нашому багажі є досвід комплексного проєктування підприємств та об'єктів під ключ різного напрямку переробних харчових виробництв, розробка конструкторської документації на нестандартне обладнання.

"НІО "Холод" є офіційним партнером компаній Danfoss, Alfa Laval, Siemens, GEA Grasso, Walraven, Thermofin.  Ми проєктуємо системи комплексного енергопостачання та автоматизації технологічних процесів. Нашими спеціалістами розробляються та впроваджуються програмно-апаратні рішення з автоматизації технологічних систем та вузлів, виконуються роботи з підвищення рівня автоматизації та протиаварійного захисту діючих виробництв.

У нас є великий досвід проведення техніко-технологічних експертиз діючих технологічних систем виробництва та споживання штучного холоду.

Наші фахівці виконують оціночні роботи фактичних втрат від усушки при холодильній обробці та зберіганні невпакованих вантажів, роботи зі складання індивідуальних норм списання втрат від усушки при холодильній обробці м'яса та м'ясопродуктів.

У співпраці з фахівцями Одеського національного технологічного університету та із залученням матеріально-технічної бази Науково-дослідного сектору ОНТУ (іншими дослідницькими центрами) ми виконуємо науково-дослідні роботи в галузі холодильної техніки та технології, беремо участь у розробці галузевих технологічних інструкцій та відповідної нормативно-технічної документації.

Наші фахівці готові надати консалтингові послуги керівникам підприємств та потенційним інвесторам в оптимізації інвестицій у будівництво (реконструкцію) холодильних та інших інженерних споруд та систем, а також службам експлуатації промислових холодильних та технологічних установок у підвищенні ефективності роботи обладнання та енергозбереженні під час виробництва готової продукції.

Ми працюємо по Україні та за кордоном, ми можемо показати об'єкти, обладнані за нашими проєктами. Ми пишаємося і цінуємо довіру наших клієнтів.